درباره ما

 

فروشگاه ( فلاحی )فروشگاه آنلاین «مصالح ساختمانی» با تکیه بر تجربه ای ۱۰ ساله در عرصه ساخت و ساز کشور، پس از یک سال مطالعه و بررسی صنعت ساختمان و انجام مطالعات امکان سنجی، با رویکردی نو وارد بازار فروش محصولات و مصالح ساختمانی گردیده است. با گسترش روزافزون کالاها و مخاطبین صنعت ساختمان و نقصان های موجود در شیوه عرضه و خرید محصولات ساختمانی در کشور، نیاز را در آن دیدیم تا با ایجاد بستری مناسب خریداران را از کیفیت و قیمت روز محصولات و عرضه کنندگان را از نیازهای روزافزون بازار آگاه سازیم و از طرف ديگر با گسترش روز افزون دنيای ارتباطات و فن آوری بر آن شديم که با راه اندازي سايت فروشگاه فلاحي گامی ديگری در جهت اطلاع رسانی در زمينه مصالح و محصولات ساختمانی و همچنين سهولت در خريد و فروش کالا برداريم اميد است که با همکاری شما عزيران روز به روز بهتر شويم.

 

 

  آدرس : مركزی زرنديه

 تلفن : ۰۸۶۴۵۲۶۱۶۳۹

 همراه : ۰۹۱۲۱۵۵۳۰۶۷

 ايميل : info@tmfallahi.com

  شماره پيامك :۵۰۰۰۱۳۳۳۵۵۳۰۶۷

با گسترش روز افزون کالاها و مخاطبان بازار ساختمان نیاز را در آن دیدیم تا با گردآوری متنوع ترین محصولات در یک مجموعه  بتوانیم امکان خرید آسان( آنلاين ) را برای فعالان عرصه صنعت ساختمان فراهم کنیم.

شما می توانيد با يك مشاوره تلفنی از مشخصات محصول انتخابی خود و يا محاسبه مهندسی آن اطلاع يافته و ما شما را از مرحله مشاوره تا مراحل خريدهمراهی خواهيم كرد.

گروه فروشگاه فلاحی آماده همكاری و عقد قرار داد با پروژه های ساختمانی ، پیمانکاران ، شركت های ساختمانی و همينطور فروشگاه های ارائه محصول و خدمات ساختمانی و تاسيساتی می باشد.

اهداف فروشگاه : ارائه تمامی اجناس ساختمانی با جدیدترین متد های روز دنیا و با کیفیت جهانی و تنوع بالا با قیمت مناسب برای اکثر اقشار مردم
شعار فروشگاه : موفقیت ما در گرو رضایت مشتریان از ما است.

 

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر